Το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης με επικεφαλής τον Κώστα Ροκονίδα, έλαβε 1.963 ψήφους και 22,06%, στις χθεσινές δημοτικές εκλογές στην Πάρο, καταλαμβάνοντας την τρίτη θέση.
Η Λαϊκή Συσπείρωση εκλέγει 5 δημοτικούς συμβούλους:
![](https://www.paros24.gr/content/images/2023/10/----------1.jpg)
Το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης με επικεφαλής τον Κώστα Ροκονίδα, έλαβε 1.963 ψήφους και 22,06%, στις χθεσινές δημοτικές εκλογές στην Πάρο, καταλαμβάνοντας την τρίτη θέση.
Η Λαϊκή Συσπείρωση εκλέγει 5 δημοτικούς συμβούλους: