Διακοπή της κυκλοφορίας παντός τύπου οχημάτων, στον παραλιακό δρόμο «Γιάννη Πάριου», από τον ανεμόμυλο στο λιμάνι έως το Δημαρχείο και έως το θερινό σινεμά «REX» από τις 12.00΄ έως τις 21.00΄, την Παρασκευή, 19 Απριλίου 2024 και στην πλατεία Μαντώ Μαυρογένους από τις 08.00΄ και για ένα 24ωρο, στο πλαίσιο της διοργάνωσης της τελετής άφιξης της Ολυμπιακής Φλόγας και των εκδηλώσεων που έχουν προγραμματιστεί για τον σκοπό αυτό.
![Πάρος: Διακοπή κυκλοφορίας λόγω Ολυμπιακής Φλόγας](/content/images/size/w1600/2024/04/floga-prova-768x432.jpg)