"Ακόμη ένα σπουδαίο αθλητικό έργο για την Πάρο έχει μπει πια σε τροχιά υλοποίησης" αναφέρει σε ανάρτησή του στο facebook, o δήμαρχος Πάρου Μάρκος Κωβαίος, αφού όπως σημειώνει "υπογράφηκε η σχετική σύμβαση και ξεκίνησαν οι χωματουργικές εργασίες στο πλαίσιο της κατασκευής κλειστού γυμναστηρίου στο Ζευλάκι".
![](https://www.paros24.gr/content/images/2023/09/-----_-----------_-------.jpg)
Το υπερσύγχρονο αυτό κλειστό, όταν ολοκληρωθεί θα μπορεί να φιλοξενήσει αγώνες μπάσκετ και βόλεϊ και θα αποτελέσει ακόμη ένα χώρο όπου οι νέοι του νησιού μας θα μπορούν να αθλούνται.
![](https://www.paros24.gr/content/images/2023/09/-----_-----------1.jpg)