Το Σάββατο 19 Αυγούστου στο χώρο του Εξωραϊστικού - Πολιτιστικού Συλλόγου Αγκαιριάς, γίνεται η παρουσίαση του βιβλίου του Γιάννη Σέργη με τίτλο "Λαϊκά παραμύθια και ιστορίες από την Πάρο και την Αντίπαρο".
![](https://www.paros24.gr/content/images/2023/08/------_-----.jpg)
Το Σάββατο 19 Αυγούστου στο χώρο του Εξωραϊστικού - Πολιτιστικού Συλλόγου Αγκαιριάς, γίνεται η παρουσίαση του βιβλίου του Γιάννη Σέργη με τίτλο "Λαϊκά παραμύθια και ιστορίες από την Πάρο και την Αντίπαρο".