Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Ξενοδόχων και Ιδιοκτητών Ενοικιαζόμενων Δωματίων Αμοργού με χαρά σας προσκαλεί στην κοπή της βασιλόπιτας την Πέμπτη 15 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 17.00μμ στο Πνευματικό Κέντρο Καταπόλων.
![](https://www.paros24.gr/content/images/2024/02/----------2024.jpg)
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Ξενοδόχων και Ιδιοκτητών Ενοικιαζόμενων Δωματίων Αμοργού με χαρά σας προσκαλεί στην κοπή της βασιλόπιτας την Πέμπτη 15 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 17.00μμ στο Πνευματικό Κέντρο Καταπόλων.