Ο Κύκλος Πάρου βάζει στο επίκεντρο του ενδιαφέροντος τους δημιουργούς της Πάρου, είτε πρόκειται για μόνιμους, ημιμόνιμους ή περιστασιακούς κάτοικους, είτε για προσωρινούς επισκέπτες.
![](https://www.paros24.gr/content/images/2023/03/syggrafeis.jpg)
Πέντε συγγραφείς που ζουν στην Πάρο, δύο μόνιμα και τρεις περιστασιακά, θα μιλήσουν για τον ενθουσιασμό της συγγραφής για την οικογένεια και τους φίλους.
Δευτέρα 20 Μαρτίου στις 18:00 στο Δημοτικό κέντρο τεχνών (Δημητρακοπούλου)
Ελεύθερη είσοδος